whatsapp sohbet yedeği icloud apple Keylogger casus programlar this web page mesaj takip programi facebook iphone Plus iphone yazılım güncelleme ilerlemiyor facebook sevgili takip fiyat listeleri çocuğum nerede telefon konumu tespit etme this web page iphone ekran izleme please click for source check this out sevgili mesaj takip continue reading whatsapp silinen mesajları yükleme yasal read article facebook uygulamasından şifre öğrenme telefon msj takip iphone yazılım güncelleme takıldı konum zaman t60 arama kaydetme
Ana Sayfa arrow Kurumsal arrow Hakkımızda
Hakkımızda PDF Yazdır E-posta

Türsert® Belgelendirme 

Ülkemiz uzun yıllar dış dünyaya kapalı bir konumda kaldı. 1980 li yıllardan itibaren dışa açılmaya ve bu yıllardan itibaren üretim ve ihracatını artırmaya başladı. Gümrük birliği kararnameleri ile uluslar arası rekabet ortamına girdi. Ancak kötü yönetimler sonucu gelişim, değişim ve dönüşüm zamanında hızlı ve etkin bir şekilde sağlanamadı. Rekabet gücümüz zayıf kaldı ve sürdürülebilir olamadı.

İşletmelerimizde kronik vaka haline gelen yönetim biçimleri maddi kaynakların heba olmasına ve özellikle büyük yatırımlar yapılan eğitimli insan kaynaklarının etkisiz kalmasına ve hatta yok olmasına sebep oldu.

1990 lı yıllar itibariyle dünyada krizlere karşı üretilen ve birçok işletmeye çözüm sağlayan ISO 9000 serisi Kalite Yönetim Sistemleri doğru algılanamadı ve kronik işletmecilik zihniyeti içindeki işletmecilerimiz yönetimin bir bilim olduğunu anlayamadı. Yönetici ve girişimcinin aynı şeyler olmadığı kabullenilmedi. Bilime karşı elde edilebilen sermaye hep bilime ve teknolojiye karşı durdu. Kötü yönetimler bunun sonucu oluştu. Sürekli krizlerle yaşadık, tüm toplum olarak çok acılar çekerek bazı şeyleri öğrenme mecburiyetinde kaldık.

Türsert® Belgelendirme Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemleri Konusunda çözüm üretmek ve işletmelerin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlamak amacıyla uzun yıllar yöneticilik yapmış, deneyimli teknik kadronun biraya gelmesi ile 2005 yılında kuruldu. Eğitim ve danışmanlık hizmetleri sürekli geliştirilerek Türkiye çapında yaygınlaştırıldı.

Türsert® Belgelendirme Hizmetleri 2007 yılında ürün hizmetlerini de içine alan hizmet yelpazesini genişleterek Türsert® Belgelendirme hizmetlerini kurdu. Konusunda uzman teknik personeli kadrosuna kattı. Sektöre hizmet veren tüm meslek grupları ve akademik çevrelerle diyalog ve iş birliği içinde gelişmesini sürdürmektedir.

Türsert® Belgelendirme olarak kaliteli ürün ve hizmetin bir insanlık hakkı olduğunu kabul ederek; tüm toplumu bilinçlendirmek, kaliteli işletmeler ve kaliteli yönetimler oluşturmak üzere yola çıktık. İsmimiz Türsert® , sloganımız Türkiye'nin Kalitesidir.

Türsert® Belgelendirme nin altyapısı ve tüm ekibi bu ruhla oluşturuldu. Sürekli öğrenen, değişime ve gelişmeye açık, deneyimli ve yetkin olarak başladığı işi başarı ile sonuçlandırır, uzun vadeli düşünür ve müşteriyi çözüm ortağı olarak kabul eder.

Havva Sarıaydın

Gen. Müdür 

 

ISO Sistem

Eğitim
Sample image

Eğitim listemizde olmayan eğitim taleplerinizi email veya telefon ile bize iletiniz.

GözetimSample image

Bağımsız ve tarafsız gözetim, denetim ve raporlama hizmetlerimiz ticarette alıcı ve satıcılara büyük fayda ve kolaylıklar sağlamaktadır.

DanışmaSample image

Tüm hizmetlerimiz için ücretsiz bilgi alma, ücretsiz teklif hazırlama hizmetimizden yararlanınız.